Menu

Le Trimaran se líbil všem!

Le Trimaran se líbil všem!

Ano, je to tak. Představení francouzské divadelní společnosti Le Trimaran, které se konalo 18. 10. 2018 na Obchodní akademii Pardubice, zaujalo všechny. Se zájmem jsme sledovali poutavý a bezprostřední projev herců a zamýšleli se nad problémy současné společnosti jako je rasismus, sexismus, homofobie, netolerance, agresivita ... Ale nejvíc nás těšilo, že francouzští i čeští členové divadelní skupiny Le Trimaran dokázali naše žáky opravdu upoutat.
Naši žáci se vyjadřovali v češtině i ve francouzštině na uvedená témata a hlavně sehráli společně s herci tři různé scénky (ve francouzštině i v češtině) a udivovali nás svým vtipem, invencí.
Děkujeme Francouzské alianci Pardubice za zprostředkování zajímavého představení, skupině Le Trimaran za inspiraci a našim žákům za příjemně strávené odpoledne!

Mgr. Alena Šildová a Mgr. Jana Koblížková