Menu

Naše firmy ovládly veletrh fiktivních firem v Olomouci

Naše firmy ovládly veletrh fiktivních firem v Olomouci

Ve dnech 24. a 25. ledna 2019 jsme měli možnost v Olomouci reprezentovat naši školu, Obchodní akademii Pardubice, na 7. mezinárodním veletrhu fiktivních firem. Místem konání byla galeriie Šantovka. Tento veletrh navštívily nejen české, ale také slovenské, ruské či rumunské firmy.

Naši školu reprezentovaly firmy: WOWEX, s. r. o., LEVANDULE, s. r. o., CID´OR, s. r. o., CALL & EAT, s. r. o. a BOMBASTIX, s. r. o. Celou akci studenti hodnotí jako skvělou zkušenost, kdy si sami mohli vyzkoušet přímou komunikaci se zákazníkem v ostré konkurenci ostatních firem. Následná večerní procházka po Olomouci, která nás po ubytování čekala, se spolu s veletrhem stala nezapomenutelným zážitkem. 

Druhý den nás na veletrh přišly navštívit olomoucké základní školy. Přibylo tak zákazníků i tržeb. Závěr veletrhu patřil tradičně vyhlášení výsledků a předávání ocenění.

Letos jsme jich získali opravdu hodně:

1. místo – komunikace v anglickém jazyce – BOMBASTIX
1. místo – reprezentant firmy – Tomáš Baran – BOMBASTIX
1. místo – prezentace v anglickém jazyce – Ivan Stiller a Vladimír Čech – CID´OR
2. místo – prezentace v českém jazyce – Ivan Stiller a Vladimír Čech – CID´OR
2. místo – podnikatelský záměr – BOMBASTIX (prodej asijských hůlek)
2. místo – logo – LEVANDULE
3. místo – slogan v anglickém jazyce – WOWEX
3. místo – grafika prezentace – BOMBASTIX
Veronika Homolková 3. B, Ing. Dagmar Golová