Třeťáci opět zdolali Sněžku
Letošní turistický kurz zvládli studenti 3. ročníku pardubické obchodky i v nezvykle horkém počasí 23. a 24. června. Tento poslední společný sportovní výjezd si užili a náročnou horskou turistiku zvládli na výbornou.
Trasa začínala na Pomezních boudách a odtud dál po červené studenti zdolali Sněžku. Krásnou přírodou, kamenitými stezkami i po chodníčcích přes rašeliniště došli až na ubytování na Dvorské boudě. Druhý den se posilněni vydatnou snídaní vydali na druhou část trasy do Špindlerova Mlýna. Cestou si opět užívali úžasné výhledy a slunečné počasí.